Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave. 

06 lutego 2024

Zaczynamy cykl spotkań pt. Słodkie Soboty - w każdym miesiącu planujemy w gościnnej lokalizacji Stowarzyszenia KONKRET organizować szkolenia, warsztaty i zabawy dla Słodziaków oraz ich bliskich.

 

Zapraszamy Słodkie Rodziny z lubuskiego i okolic.

 

PLAN SŁODKIEJ SOBOTY 9.03.2024 wygląda tak:

 

10:00-18:00 SALA NIEBIESKA - nasz gabinet.

Spotkania indywidualne z:

- 10:00-12:00 Agnieszka Sobków - koordynatorka spotkań informacyjnych w placówkach oświatowych, mama dorosłego słodziaka, otwarte serce do wsparcia i pomocy,

- 12:00-15:00 Paweł Graf - mistrz świata i okolic w temacie świadczeń dla słodziaków, orzecznictwa i spraw pomocowych w ujęciu formalnym, tata słodkiej Ani, dusza człowiek, wulkan dobrego nastroju,

- 15:00 - 17:00 Ewa Malaryk - rozmowa o trudnościach w prowadzeniu terapii, samodzielności dziecka, sprawach, których nie chcecie poruszać przy Słodziaku. Nie będzie wypisywania recept, analizy wyników itp.

 

12:00-14:00

Warsztaty sprzętów Słodziaka - DEXCOM bez tajemnic

Prowadzi: Magda Popiel - trenerka DEXCOMa

 

12:00-14:30 SALA ZIELONA

Jak być Babcią, Dziadkiem, Ciocią, Wujkiem Słodziaka?... partnerką, partnerem, przyjacielem, przyjaciółką, żoną, mężem ...

Spotkanie przybliżające:

- cukrzycę typu 1 i zasady terapii,

- sprzęty wykorzystywane przez Słodziaki

- odczarowanie i nauczenie ich używania,

- sferę potrzeb psychicznych Słodziaka i jego Rodziców - czego potrzebują od bliskich, czego NIE potrzebują i co im sprawia trudność na codzień, gdy otrzymują nieuwłaściwą pomoc.

Prowadzące:

Olga Arcikiewicz-Mosiądz - prezeska stowarzyszenia, mama 2 słodziaków

Ewa Malaryk - pediatra, diabetolog, endokrynolog

 

12:00-18:00

Strefa Wytchnienia dla RodzicówNasza mini kawiarenka jest dostępna dla chętnych. Jeśli ktoś z bliskich uczestniczy w którymś z warsztatów, możesz tu na niego poczekać.Jeśli chcesz przyjść pogadać z innymi Słodkimi Rodzicami, a Twój Słodziak nie ma ochoty na udział w Słodkiej Sobocie - przyjdź sama/sam i spotkaj inne Rodziny. Jeśli Twoje najmłodsze dziecko uczestniczy w Zabawach Słodziaka, a Ty potrzebujesz chwili dla siebie - oto Twoje miejsce i Twój czas.

 

15:00-18:00

Zabawy dla Słodziaków i RodzicówNasze tradycyjne spotkanie z zabawami, grami, puzzlami, układankami dla najmłodszych, z kącikiem dla Rodziców.

 

15:00-18:00

Strefa Nastolatka tematyczne spotkania dla naszych Nastoletnich Słodziaków, które już wyrosły z zabaw, a dobrze czują się w swoim gronie.

To będą spotkania o różnej tematyce, z fajnymi osobami.

 

Liczba miejsc na poszczególnych spotkaniach ograniczona - obowiązują zapisy:

https://forms.gle/eakFhgbusMuLr9fg9 

 

Spotkanie jest odpłatne (50 zł/rodzina).

 

Lokalizacja:

Zielona Góra - ul. Stary Rynek 13, 1 piętro

 

Słodkie Soboty w Zielonej Górze