Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave. 

29 sierpnia 2020

Udało nam się znaleźć czas i dogodne warunki na spotkanie. Sytuacja pandemiczna sprawiła, że kilka wcześniej zaplanowanych wyjazdów, spotkań i warsztatów niestety nie odbyło się. Pogoda i świeże powietrze pozwoliły nam spotkać się w bezpiecznych warunkach na terenie tak przyjaznego nam Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie (Zielona Góra).

 

Nasze słodkie dzieci w wieku 4 - 17 lat wraz z rodzeństwem i rodzicami nie mogły się nacieszyć sobą i atrakcjami. Animacje sportowe zapewnił ulubieniec naszych słodziaków Łukasz - zwany Panem Słodkim (od czasów naszego obozu zorganizowanego właśnie w Drzonkowie w 2019 roku). 

 

Rodzice jak zwykle to u nas bywa zadbali o dobre zdrowe przekąski. Udało nam się poruszyć kilka merytorycznych tematów. Doktor Ewa (diabetolog naszych lubuskich słodziaków) zaprezentowała nam lek Baqsimi - donosowy glukagon. Jola - szkoleniowiec firmy Just zapoznała nas z nowościami w ofercie (bo produkty wielu z nas używa), a nowym w naszym gronie przybliżyła zalety produktów na bazie naturalnych olejków aromatycznych. Na więcej zaplanowanych tematów edukacyjnych nie było warunków, bo dorośli spragnieni swego towarzystwa edukowali się w podgrupach. Na koniec każda ekipa dostała rodzinny pakiet niespodziankowy.

 

Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać na zaplanowanej na 14.11.2020 III Konferencji na temat cukrzycy typu 1 u dzieci i młodzieży. Trzymamy kciuki.  

Słodkie pożegnanie lata